نادي تنمية الأعمال والمستثمرين

YATIRIMCILAR VE İŞ GELİŞTİRME DERNEĞİ’NİN ÜYELERİ GİRİŞİMCİLİK İNKÜBATÖRÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN YILLIK TOPLU İFTARA KATILDILAR.

Bena Girişimcilik İnkübatörü (Binaa Incubator for Entrepreneurship)’nün daveti üzerine, Yatırımcılar ve İş Geliştirme Derneğinin üyeleri, 21 Nisan 2022 Perşembe günü Bena Girişimcilik İnkübatörü tarafından düzenlenen yıllık toplu iftara katıldılar. İş adamlarını, yatırımcıları, girişimcileri ve uluslararası ve bölgesel kurumların temsilcilerini içeren bir iftardı. Bena Girişimcilik İnkübatörü Genel Müdürü Mustafa Al-Saqzli yaptığı konuşmada katılımcıları selamlayarak, ortaklar ve iş adamları dostları arasında bir iletişim köprüsü olan bu toplantıdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İnkübatörü ve kuruluşu hakkında kısa bir genel bakış, oynadığı rol, küçük ve orta ölçekli işletmeleri destekleme ve gençlerin çeşitli alanlarda kapasitelerini geliştirme konusundaki başarıları da açıklandı.

Yatırımcılar Ve İş Geliştirme Derneği'nin Üyeleri Girişimcilik İnkübatörü Tarafından Düzenlenen Yıllık Toplu İftara Katıldılar.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir