نادي تنمية الأعمال والمستثمرين

İş Geliştirme Derneği, devir ve takas sözleşmesinde aylık faaliyetini hukuki açıdan kursla değerlendiriyor

Yatırımcılar ve İş Geliştirme Derneği, dernek üyelerine yönelik aylık faaliyetini gerçekleştirerek Kurumsal Yönetim İlkeleri ve Sürdürülebilirliğinde Rolü başlıklı eğitim semineri verdi.

Kurumsal, bankacılık yönetişimi ve iş liderliği alanlarında eğitimci ve danışmanı Mühendis Ghadeer Ahmed Al-Maqhafi tarafından gerçekleştirildi.  

2 Ekim 2022 Pazar günü saat 10.00’da İstanbul Kaya Otel’de gerçekleştirilen konferansta kurumsal yönetimin sürdürülebilirlik ve gelişim açısından önemi ve rolü ele alındı.

Ardından Yazılım, web tasarımı alanında bir şirket kurunması, şirketlerin ve gelişmekte olan kurumların kimliklerini düzenlemesi ve kurumlarında gelişmelerine ve başarılı olmalarına yardımcı olmak Yemenli girişimcilerin (Mars Solutions) çalışmalarını sunmaları için modellerin incelenmiş, onlar bir fikirle yola çıkan Yemenli öncülerdir. 

Seminerine ek olarak katılımcılara kahvaltı yapıldı. Ayrıca Yatırımcılar ve İş Geliştirme Derneği, performans düzeylerini yükseltmek ve işlerini geliştirmek için üyelerine yönelik birçok kurs, seminer ve aylık etkinlikler düzenlemektedir.

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir