نادي تنمية الأعمال والمستثمرين

YATIRIMCILAR VE İŞ GELİŞTİRME DERNEĞİ, EĞİTİM KURSLARI DA DAHİL OLMAK ÜZERE DÖNEMSEL (PERİYODİK) FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR

Yatırımcılar ve İş Geliştirme Derneği dönemsel faaliyetleri kapsamında 28 Mayıs 2022 Cumartesi günü sabah saat 10.00’da Toplu Kahvaltı ve üyelerin becerilerini geliştirmeye yönelik eğitimler içeren aylık etkinliğini İstanbul’da gerçekleştirdi.

Etkinliğin başlangıcında Yatırımcılar ve İş Geliştirme Derneği Başkanı Sn. Anas Omairan, katılan dernek üyelerini ve katılımcılardan gelen misafirleri selamlayarak, Herkesi, çeşitli alanlardaki yatırımlarının gelişmesine fayda sağlayacak becerilerini güçlendirmek için bu tür faaliyetlerden yararlanmaya davet etti. 

Etkinlik iki eğitim oturumunu içeriyordu. 

Etkinlik, ilk oturumun İstanbul’daki Mısır Stratejik Araştırmalar Enstitüsü Ekonomi Profesörü ve Ekonomik Etütler Birimi Direktörü olan ekonomi uzmanı Dr. Ahmed Zikrallah’a oturumuydu.  Türkiye’nin mevcut ekonomik durumunu, içinde bulunduğu krizleri ve içinde hangi yatırım fırsatlarının bulunduğunu anlattı.

İkinci oturum ise, ERP Finansal Sistemler için Ultimate Solutions Danışmanlık Direktörü Sayın Ammar Al-Qudsi’nin kurumsal muhasebe sistemleri hakkındaydı.

Şirket veya kurum içindeki muhasebe konularını kontrol etmek için şirketler için bir muhasebe sistemine sahip olmanın önemine değindi. Kurumların ve şirketlerin başarısında bir faktör olduğunu sayılmaktadır.

ULTIMATE SOLUTIONS firması ile yakın gelecekte koordine edilecek Dernek üyeleri için muhasebe sistemlerinde uygulamalı kurslar düzenlemek için  anlaşmaya varılmıştır. 

Dernek üyeleri için muhasebe sistemlerinde uygulamalı kurslar düzenlemek

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir